par firmu  
radiosakaru tīkls
tīkla pakalpojumi
sakaru pārklājumi
radiosakaru shēmas veidošana
tīkla izmantojamās radiostacijas
trunking - kas tas ir?
trunking priekšrocības
   
     
 
 
Galvena lappuseKrievu valoda

 


 1. Momentāns savienojums.
 2. Sakaru drošība un nepārtrauktība.
 3. Augsta sarunu konfidencialitāte.
 4. Informācija par izsaukuma norisi.
 5. Vienkārša un ērta pakalpojumu saņemšana.
 6. Elastīga sakaru shēmas izveidošana un pārveidošana.

 1. Momentāns savienojums, kas palielina sakaru operativitāti un vienkārši pārtraucams vai atkārtojams pēc vajadzības.
 2. Sakaru drošība un nepārtrauktība – atsakot kādam aparatūras blokam tā funkcijas pārņem cits. Pie atkārtotāja bojājuma bāzes stacijas noslodze palielinās par 10%, bet sakaru kvalitāte nemainās. Konvenciālas sistēmas gadījumā šadā situācijā sakari caur atkārtotāju netiek nodrošināti. Bez tam "trunking" sistēmā iespējamas vairākas sarunas vienlaikus, kas nodrošina sakarus jebkurā brīdī, nepārtraucot citas sarunas.
 3. Augsta sarunu konfidencialitāte –sakari tiek nodrošināti tikai tiem sistēmas abonentiem, kam tas paredzēts atbilstoši sakaru shēmai.
 4. Informācija par izsaukuma norisi. Abonents saņem informāciju par izsaukuma norisi – izsaucamā abonenta radiostacija izsaukumu saņēmusi, abonents aizņemts, abonents nav pieejams u.c. , kas novērš nepieciešamību atkārtot izsaukumu vairākkārt. Informācija tiek uzrādīta uz radiostacijas displeja un/vai ar tonālu paziņojumu palīdzību.
 5. Vienkārša un ērta pakalpojumu saņemšana. Augstas tehnoloģijas sistēmas bloki un interfeisi salīdzinājumā ar konvenciālu sistēmu, kas novērš kļūdas izsaukumiem, nodrošina vienkāršāku un operatīvāku pakalpojumu saņemšanu.
 6. Elastīga sakaru shēmas izveidošana un pārveidošana. Uzņēmuma sakaru shēmas elastīga pārveidošana tiek nodrošināta ar programmas palīdzību, bez aparatūras nomaiņas un pārbūves. Izmantojamo pakalpojumu detalizēta noteikšana katram abonentam.