par firmu  
radiosakaru tīkls
tīkla pakalpojumi
sakaru pārklājumi
radiosakaru shēmas veidošana
tīkla izmantojamās radiostacijas
trunking - kas tas ir?
trunking priekšrocības
   
     
 
 
Galvena lappuseKrievu valoda

 


SIA "Radiokoms" - mobilo radiosakaru tīkla operātors piedāvā Jums izmantot tīkla pakalpojumus radiosakaru nodrošināšanai. Tīkla pakalpojumu izmantošana noņems Jums rūpes par sakaru aparatūras ekspluatācijas norošināšanu un sniegs vairāk un kvalitatīvākas radiosakaru pielietošanas iespējas nekā veidojot savu radiosakaru sistēmu, un nodrošinās lielāku radiosakaru pārklājumu.

Radiosakaru tīkls izveidots izmantojot radiokanālu komutācijas jeb “Trunking” radiosakaru sistēmu tehnoloģiju. Tā ir progresīvākā tehnoloģija radiosakaru nodrošināšanai.

"Radiokoma" tīkla galvenais uzdevums ir operatīvu abonentu grupu un individuālu abonentu izsaukumu nodrošināšana. Sistēma nodrošina operatīvus radiosakarus, telefona sarunas, kā arī citus sakaru pakalpojumus.

Katram uzņēmumam vai kompānijai iespējams izveidot unikālu un elastīgu sakaru shēmu, kas nodrošina radiosakaru pielietojumu atbilstoši uzņēmuma darbības specifikai. Katram uzņēmumam tiek nodrošināta vienkārša un ērta abonentu numerācija.

Lai kļūtu par “Radiokoms” mobilā sakaru tīkla abonentu, nepieciešams iegādāties radiostacijas un noslēgt tīkla pakalpojumu abonēšanas līgumu.

Tīklā iespējams izmantot jebkuras MPT1327 standartam atbilstošas radiostacijas.

Šāda tipa trunking radiosakaru tīkla priekšrocības plaši izmanto operatīvie un avārijas dienesti, apsardzes, transporta, celtniecības, telekomunikāciju, apkalpes, elektroapgādes, medicīnas un citas firmas.